FANDOM


Upperside

Upperside nigdy nie zasypia

Biznesowe serce GeoCity nigdy nie zasypia. Pomimo awarii terraformerów i kryzysu gospodarczego, życie w dzielnicy nie zwalnia. Aleje między drapaczami chmur wypełnione są zapracowanymi ludźmi biznesu, pracownikami korporacji czy pędzącymi na złamanie karku kurierami Speedexu. Tutaj podpisywane są milionowe umowy, powstają i upadają fortuny oraz ważą się losy całego GEO-9. Chociaż szalona za dnia, w nocy dzielnica nabiera jeszcze większego tempa. Podczas gdy reszta miasta śpi przemarznięta i cicha, Upperside rozświetlają dziesiątki neonów i reklam, samochody i inne pojazdy ryczą silnikami stojąc w niekończących się korkach, nocne kluby, takie jak słynny i elitarny Eclipse, zapraszają przechodniów do wejścia do środka, a pracownicy korporacji wydają ciężko zarobione pieniądze jakby jutro miał nie nadejść dzień.

BezpieczeństwoEdytuj

Ulice w nocy są niebezpieczne, jednak w Upperside noc nigdy nie zapada. Dzielnica jest dokładnie strzeżona przez U.O.GEO-9 oraz korporacyjne patrole.

BiznesEdytuj

Większość korporacji posiada siedziby w wieżowcach Upperside. Jedynym wyjątkiem jest Infinity, która posiada całe Infinity Yards, niegdyś część Upperside, jednak dziś odrębną dzielnicę.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.