FANDOM


The Wall (Ściana) to konstrukcja wzniesiona
Wall

Przejścia w Ścianie łączące Golden Terrace ze Smoczym Ogonem

na granicy Golden Terrace, ogromna bariera odgradzająca establishment z GeoCity od chaosu i zgiełku Smoczego Ogona.

Jeszcze nie tak dawno zewnętrzna powierzchnia Ściany mieniła się tysiącem świateł, rozświetlając noc w promieniu pół kilometra. Na ogromnych plazmowych ekranach wyświetlano reklamy lub po prostu świetliste loga korporacji zamkniętych po drugiej stronie – coś pomiędzy przechwałką a ostrzeżeniem.

Dziś po tej ferii świateł zostało tylko wspomnienie, a Ściana jest już tylko czarnym monolitem majaczącym nad południową częścią Ogona - martwa i popękana.

U stóp Ściany, na przestrzeni mieszczącej kilka bloków, ciągną sie pola synthglassu i zwykłego szkła. Żeby poruszać się po tym terenie bez problemów konieczny jest poduszkowiec, zaś o spacerze na piechotę w ogóle nie może być mowy.

Plotki Edytuj

  • Wróżbici twierdzą, że Ściana sięga głęboko pod ziemię i tam wciąż działają dwa ekrany. Zarzekają się, że można w nich zobaczyć przyszłość i przeszłość.
  • Plotki głoszą że martwe monitory Ściany ożywają czasem na niewielką chwilę, pokazując urywane, niejasne przekazy budzące niepokój u oglądających. Pomimo wielu relacji naocznych świadków, nie udało się nigdy zarejestrować żadnego z tych "przebłysków", ludzie uważają więc że jest to wymysł chorych umysłów.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.