FANDOM


Prorokini

Prorokini - duchowa przywódczyni grupy

Prawdziwa forma Prorokini

Prawdziwa forma Prorokini

Tajemnicza, duchowa przywódczyni Synów Hordy. Władzom nie udało się potwierdzić jej istnienia, jednak zeznania aresztowanych członków gangu wskazują na jej istnienie i kluczową rolę w działalności grupy.

Dostępne informacjeEdytuj

Członkowie gangu opisywali Prorokinię jako wysoką i szczupłą kobietę w nieokreślonym wieku. Schwytani bandyci byli zgodni co do śnieżnobiałego koloru włosów i jej bardzo donośnego głosu. Wszyscy przesłuchiwani wyrażali się o niej z podziwem godnym bogini.

Prawdopodobnie ukrywa się na terenie Smoczej Łaźni oraz posiada niezwykle silne zdolności psioniczne.

PrawdaEdytuj

Prorokini jest potworem Hordy przywołanym kilka lat temu przez grupę kultystów pod przywództwem znanego psionika i wyznawcy Mrocznych Bogów - Eihima Grodzkiego. Zamieszkuje część porzuconej instalacji grzewczej, rozciągającej się pod Smoczym Ogonem.

W swojej właściwej formie posiada workowate cielsko z centralnie umieszczoną, bezzębną paszczą. Od zwalistego cielska odchodzą rzędy długich, ciągnących się przez dziesiątki jeśli nie setki metrów, macek. Prawdopodobnie swoimi mackami obejmuje znaczą część Smoczej Łaźni.

SekretyEdytuj

  • Prorokini wykorzystuje efekty Smoczej Klątwy do manifestowania swej mocy na mieszkańcach Smoczej Łaźni, bez zwracania uwagi na swą obecność.
  • Potwór, jakim bez wątpienia jest Prorokini, cechuje się silną wrażliwością na zimno. Jest to jeden z powodów dla których Prorokini uczyniła swoim siedliszczem instalacje grzewcze pod Smoczym Ogonem. Tam też rozrosła się do rozmiarów uniemożliwiających jej przyszłe przemieszczanie się. Tak długo jednak jak temperatura miejsca utrzymuje się na wysokim poziomie, Prorokini nie ma się czego obawiać.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.