FANDOM


Priss

Priss

Priscilla jest córką Auggie'go - właściciela najlepiej prosperującego warsztatu samochodowego w GEO-9. Siostrą dwójki braci (starszego i młodszego), oraz oczkiem w głowie całej rodziny. Na pozór nieśmiała, dziewczyna wzdycha do kierowcy rajdowego - Cannonballa.

Miejsce w warsztacieEdytuj

Priscilla nie pracuje bezpośrednio przy samochodach. Nieśmiała i cicha aczkolwiek urocza dziewczyna, jedynie przemyka czasem przez warsztat. Jej głównym zadaniem jest zajmowanie się finansami Auggie'go i jego rodziny. Dzięki wykształceniu jakie Priss jako jedyna w swej rodzinie odbiera w szkole wyższej, dziewczyna jest w stanie ogarnąć całość przychodów warsztatu, oraz ukryć w gąszczu zapisów te mniej legalne operacje finansowe.

Swój gabinet Priscilla posiada na tyłach warsztatu. Tam też zajmuje się swoją pracą. Ostatnio jednak Priss coraz więcej czasu spędza za biurkiem. Rzecz jest tym bardziej niepokojąca, że zawala przez to zaliczenia na swojej uczelni. Auggie, sam pracując w pocie czoła, nie jest w stanie jej przypilnować. Wiadomo jednak że między córką a ojcem występują z tego powodu spięcia.

CannonballEdytuj

Nieoficjalnie Priscilla podkochuje się w streetracerze Cannonballu. Ten zaś posiada kryjówkę pod warsztatem Auggie'go. Dziewczyna pomaga mu tropić przestępców oraz analizować zdobyte przez niego dane. To ona jest jednym z powodów, dla których Auggie zgadza się ukrywać w swym warsztacie Cannonballa.

Ciężko powiedzieć czy rajdowiec odwzajemnia uczucie dziewczyny. Między dwojgiem istnieje więź jaka wytwarza się przy wspólnej ekscytującej pracy. Swego rodzaju napięcie dopiero zaczyna wchodzić w ich stosunki.

Relacje z rodzinąEdytuj

Priscilla jest oczkiem w głowie całej swojej rodziny. Ta wszystkie swoje nerwy poświęca dziewczynie, którą byliby w stanie bronić bez wahania aż do śmierci. Priss jest też tą jedną, na którą Auggie i bracia bez wahania odkładają pieniądze. Cała trójka liczy, że Priscilla uniknie pracy fizycznej, zdobędzie wykształcenie i zajmie się poważną i dobrze płatną pracą. Sama Priss niby podąża za oczekiwaniami, ale ich ciężar sprawia że cicha dziewczyna skrycie marzy o jakimś buncie.

AuggieEdytuj

Ojciec Priscilli kocha ją najbardziej ze swoich dzieci. Choć chciałby mieć pewność że jest bezpieczna, sam nie jest w stanie ciągle mieć jej na oku. Po części pod wpływem dziewczyny Auggie zgodził się ukrywać u siebie Cannonballa i wspomagać go w jego sprawie. Mechanik boi się, że gdyby odmówił, naiwna dziewczyna zrobiłaby coś głupiego w stylu ucieczki z domu wraz z pociągającym rajdowcem. Zamiast tego liczy więc na swoich synów by mieli oko na Priss.

RobertEdytuj

Starszy brat Priscilli darzy ją wielkim uczuciem, co niełatwo jest zauważyć jeśli się go nie zna. Robert szczerze nie znosi Cannonballa i napięcie między nim a rajdowcem powoli przybiera krytyczny poziom. Mechanik jest także oschły w rozmowach ze swoją siostrą, często doprowadzając ją tym do płaczu. Jego gniew wynika jednak jedynie z troski o Priss, którą chciałby uchronić przed jakimikolwiek problemami (za które uważa także Cannonballa).

AdamEdytuj

To Adam przedstawił Priss Cannonballowi, za co pluje sobie dziś w brodę. Nie chodzi o to że nie lubi rajdowca - przeciwnie, świetnie im się rozmawia o wyścigach. Nie uważa jednak by była to dobra partia dla jego siostry. Adam jest narwańcem, ale w stosunkach z siostrą zawsze okazywał jej więcej ciepla niż Robert. Gdy Adam zaczynał zabawę z wyścigami, Priss początkowo bała się o niego. Wkrótce jednak odkryła, że środowisko streetracerów skrycie ją fascynuje i stanowi idealne ujście tłumionych marzeń o buncie.

PlotkiEdytuj

  • Podobno ostatnio ktoś zaczął węszyć, domyślając się że Cannonball posiada pomocnika. Ciężko powiedzieć czy są to członkowie Syndykatu, czy któregoś z gangów - rajdowiec ma wielu wrogów. Jeśli jest to prawda, młoda Priss wkrótce może znaleźć się w niemałych tarapatach, a cała jej rodzina w rozpaczy.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.