FANDOM


Patrioci Logo

Oznaczenie gangu Patriotów

Patrioci

Członkowie gangu na ulicach Podbrzusza

Patrioci nazywają siebie również Działaczami. Organizują zbiórki pieniędzy i dóbr które mają być przeznaczone na wsparcie dla oddziałów walczących na Cor. Taka jest oficjalna wersja. W rzeczywistości zajmują się rabunkiem i wymuszeniami, tłumacząc swoje zachowana koniecznością zdobycia funduszy dla "dobrej sprawy".

Są bardzo agresywni, w stosunku do wszystkich ludzi nie wspierających wojsk odpowiednią darowizną, bądź uważających, że walka jest bezcelowa.

Znak rozpoznawczy: Maska tlenowa - pamiątka z czasów regularnych wypraw na teren Smoczego Ogona.

Historia Edytuj

Działacze pojawili się na ulicach GEO-9 wraz z rozpoczęciem walk na Cor. Pierwotnie funkcjonowali jako nacjonalistyczna bojówka prześladująca mniejszości etniczne na terenie Pieca, obwiniając je za inwazję Hordy. Szybko rośli w siłę i byli uważani za jeden z najgorźniejszych gangów działających na terenie GEO-9. Nie minęło wiele czasu nim wybuchła wojna między Patriotami a Syndykatem. Po kliku dniach krwawych walk, lepiej wyposażeni i wyszkoleni cyngle Szarego Wilka zabili wielu członków gangu, w tym jego przywódcę. Patrioci po odniesieniu dotkliwych strat wycofali się na tereny Podbrzusza. Tam czekali na nich Uliczni Oficerowie, po krótkim starciu niemal doszczętnie rozbijając gang.

ObecnieEdytuj

Niedobitki gangu zebrały się w to co obecnie nazywa się Patriotami - wędrowną bandę zbirów bez stałej siedziby czy terytorium. Szacuje się, że do gangu należy między 30 a 60 osób.

Są w stanie wojny z Synami Hordy i Czarnymi Jeźdźcami.

Obszar działania Edytuj

Patrioci nie posiadają stałego obszaru działania. Są nomadycznym gangiem, poruszającym sie po całym GEO-9 wymuszając haracze od napotkanych ludzi.

Do ich ulubionych miejsc należy znajdujący się na terenie Starych Doków Bar 307. Od jakiegoś czasu ta brudna melina stała się swego rodzaju punktem zbornym gangu i muzeum ich dawnej świetności.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.