FANDOM


Ogrody Vros

Widok z promenady na CityView.

Najpopularniejsze pośród high society GeoCity miejsce wypoczynkowe. Zostały zbudowane i zaprojektowane przez korporację GreenSeed jeszcze przed awarią terraformerów. Otoczone szczelną kopułą ze sztucznie wygenerowanym klimatem, pozwalającym na hodowlę najrzadszych okazów roślin z całego systemu. Wstęp na teren Ogrodów jest na tyle kosztowny, że ceny odstaraszają zwykłych obywateli od obiektu.

Na zapleczu kopuły stanowiącej Ogrody, mieści się nieweilki zespół laboratoriów GreenSeed. Badania które się tutaj przeprowadza nie mają dużego wpływu na główne projekty firmy i są traktowane przez zarząd korporacji jako dodatkowa działalność, pozwalająca rozwijać się młodym naukowcom i przynosząca czasem jakieś niespodziewane korzyści. To właśnie w tych laboratoriach pracuje narybek, który po osiągnięciu pewnego poziomu wiedzy i zdobyciu uznania w oczach nadzorujących laboratoria naukowców, zostaje przeniesiony do obiektów będących częścią The Root na terenie GreenFields w Małym Bariz.

Jest to jeden najlepszych punktów widokowych w całym GeoSands.

PlotkiEdytuj

  • Utrzymanie takiej konstrukcji jest niezwykle kosztowne. Podobno znaczna część mocy terraformera G4 jest przeznaczana na kontrolę klimatu pod kopułą.
  • Podobno Johna Vrosa, szefa korporacji GreenSeed znaleziono martwego na jednej z polan ogrodów kilka dni po awarii terraformerów.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.