Mechanicy w Norze Auggie'go

Nora Auggiego.jpg

Nora Auggie’go to najlepszy warsztat samochodowy dla maniaków tunningu, podrasowanych silników i ulicznych wyścigów jaki można znaleźć w GEO-9. Pracujący przy niesławnej 48 Alei kilkunastu świetnych mechaników, blacharzy, lakierników i innych specjalistów przerabia tutaj zwykle auta na osiągające zawrotne prędkości dzieła sztuki. Dzięki świetnej ekipie i profesjonalnym podejściu Nora cieszy się od wielu lat zasłużoną sławą.

Wielu za ogromny plus poczytuje również dyskrecję właścicieli – jeśli będziesz chciał sprzedać tam samochód lub jakiekolwiek części nikt cię nie zapyta skąd je wziąłeś. A jeśli jesteś stałym klientem możesz liczyć nawet na darmową pomoc w pewnych sprawach.

Nora jest uważana za miejsce wokół którego skupia się światek ludzi związanych z nielegalnymi wyścigami ulicznymi, albowiem każdy kto chce się liczyć w ulicznych rajdach musi mieć dobrze podrasowaną brykę a tylko u Auggie’go można liczyć na najwyższą jakość przeróbek.

Właściciele[edytuj | edytuj kod]

Auggie - Właścicielem Nory formalnie jest sam Auggie, ale ze względu na zaawansowany wiek przygotowuje on swoje dzieci do przejęcia interes. Auggie to uczciwy starszy facet, świetny mechanik którego największą przyjemnością na stare lata jest dłubanie przy samochodach wraz ze swoimi pracownikami.

Robert - druga najważniejszą postacią jest Robert, najstarszy syn Auggie’go zajmujący się kontaktem z klientami i sprowadzaniem potrzebnych części. To właśnie on ma zarządzać rodzinnym interesem kiedy ojciec umrze.

Adam - najmłodsze dziecko Auggie’go to Adam, zapowiadający się na wybitnego mechanika dwudziestoletni narwaniec, którego na równi z grzebaniem przy samochodach kręcą wyścigi, przez co przysparza on swojemu ojcu i starszemu rodzeństwu wielu trosk. Adam cieszy się także zaufaniem i dużą sympatią najważniejszych osób z rajdowego półświatka, przez co uważa się za osobę najbardziej godną przejęcia schedy po ojcu (co często prowadzi do kłótni ze starszym bratem).

Priscilla - jedyna córka właściciela Nory, jest nieśmiałą, zamknięta w sobie i dosyć tajemniczą postacią, którą klienci mogą widzieć jedynie przemykającą chyłkiem gdzieś w głębi warsztatów. Priss jest oczkiem w głowie ojca i najważniejszą osobą dla swoich dwóch braci. Gdyby kiedykolwiek groziło jej jakieś niebezpieczeństwo, jej bracia posunęliby się do ostateczności w jej obronie. To ona zajmuje się finansami firmy i jest bodajże jedyną osobą która jest w stanie ogarnąć całą działalność Nory, ukrywając wśród przychodów i różnych wydatków nierzadko całkiem spore sumy z tej mniej legalnej części interesu.

Plotki i tajemnice[edytuj | edytuj kod]

  • W Norze podobno ukrywa się jeden z najlepszych streetracerów - gość znany jako Cannonball. Ostatni wyścig skończył się tragicznie dla jego oponenta, który zabił się rozbijając samochód o filar mostu. Pechowiec miał należeć do gangu Czarnych Jeźdźców, którzy poszukują Cannonballa chcąc się na nim zemścić.
  • Kilkakrotnie widziano w poblizu Nory członków organizacji Kaptowników. W plotkach słyszy się, że Auggie lub ktoreś z jego dzieci sympatyzuje z tą organizacją.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.