FANDOM


KlubEclipse

Grupa zmęczonych pracowników Infinity wybiera dziewczynę z katalogu Red Rooms.

Eclipse jest najlepiej znanym klubem w GEO-9 i najprawdopodobniej najdroższym. Gdy zapada zmrok Upperside zapełnia się ludźmi i imprezami, a najbogatsi chętnie oddają się rozrywce właśnie tutaj.

Eclipse znajduje się w samym centrum Upperside i prezentuje się jako solidny i wyjątkowo zadbany budynek zwężający się ku górze, w nocy oświetlony neonami z nazwą, oraz wielkimi ekranami prezentującymi zabawę na parkiecie w głównej hali klubu. Nie każdego jednak stać na zobaczenie klubu w środku, a już tym bardziej sprawdzenia wszystkiego co klub ma do zaoferowania. Wnętrze bowiem podzielone jest na kilka części przystosowanych w zależności od potrzeb i kieszeni klientów. Niemniej jednak, nawet główna sala prezentuje się wyjątkowo okazale.

The Blue HallEdytuj

Za głównym wejściem klubu znajduje się Blue Hall, który składa się głównie z dużego parkietu do tańców, oraz sporego baru. W środku panuje stosunkowo gęsta atmosfera, lecz jednak nie za gęsta - ceny utrzymywane są na poziomie wystarczająco wysokim, by pozwolić cieszyć się klientom odrobiną własnego miejsca i wysokiej klasy towarzystwem. Przez cały tydzień, w ciągu każdej nocy odbywają się tu imprezy prowadzone przez znanych i lubianych DJ-ów.

The Red RoomsEdytuj

Bezpośrednio z Blue Hall, klienci mogą przejść za dodatkową opłatą do Czerwonych Pokoi. Tak nazywana jest część klubu dla klientów szukających odrobiny pikanterii. W głównej części Red Rooms znajdują się kanapy, barek oraz serwujące drinki dziewczęta z klubu. W dowolnym momencie klienci za dodatkową opłatą mogą przejść z wybraną towarzyszką do sąsiadujących z salą pokoi. Dziewczyny są w stanie zagwarantować klientom ciekawą rozmowę, towarzystwo, a nawet prywatny taniec.

The Purple HallEdytuj

Na drugim piętrze Eclipse znajduje się bardziej luksusowa wersja Niebieskiej Hali. Tu odbywają się koncerty i występy największych gwiazd przemysłu muzycznego. Co jakiś czas zapraszani są nawet artyści z innych planet. Oczywiście takie koncerty kosztują bardzo dużo i zbiera się na nich sama śmietanka GEO-9. Gdy gwiazdy skończą koncert, w Purple Hall odbywają się afterparty pod przewodnictwem DJ-ów. Dodatkowo na drugim piętrze umieszczone jest specjalne urządzenie z hologramem znanej artystki Miko Eguchi, w które wprogramowano wizerunek, głos, oraz podobno (oczywiście uproszczoną) osobowość Miko. Za małą dodatkową opłatą, klienci mogą porozmawiać sam na sam ze swoją idolką.

Użytkownicy Purple Hall mają dostęp do windy prowadzącej bezpośrednio do Red Rooms, oraz - jeśli mają na to ochotę - do Blue Hall.

The Green LoungeEdytuj

Na trzecie piętro dostęp mają tylko klienci Purple Hall. Znajduje się tu restauracyjka umożliwiająca posilenie się w przerwie od zabawy, lub po prostu spokojną rozmowę z innymi ludźmi przy kieliszku szampana. Ceny w Green Lounge oczywiście sprawiają, że trafiają tu tylko bogatsi mieszkańcy GEO-9.

KlienciEdytuj

Klientami Eclipse często są wysoko postawieni ludzie powiązani z korporacjami, lub Syndykatem. Z powodu małej odległości, z pobliskiego Infinity Yards po skończonej pracy często przychodzą tu także pracownicy Infinity. Na terenie klubu panuje strefa neutralna i porządek, a to dzięki wykwalifikowanej ochronie zatrudnionej przez właścicieli przybytku. Nie pozwalają oni na żadne utarczki między przedstawicielami korporacji, ani organizacji przestępczych. Dzięki temu też Eclipse stanowi częste miejsce spotkań ludzi nie raz stojących po dwóch stronach konfliktu. Klub pozwala im na bezpieczną rozmowę, bez nieufności wobec zamiarów rywala, lub po prostu spotkanie nieobciążone myślą o starciu. Ze względu na charakter klubu Uliczni Oficerowie nie są tu mile widziani.

Chcący skorzystać tylko z wyżej znajdujących się sal mogą wejść do klubu oddzielnymi wejściami, prowadzącymi do wind prosto na wyższe poziomy. Oczywiście przy wszystkich wejściach znajduje się ochrona sprawdzająca wchodzących.

PlotkiEdytuj

  • Podobno na samej górze Eclipse znajduje się jeszcze jedno pomieszczenie - tzw. Black Room lub Golden Room, w którym spotykać się mają sami szefowie różnych spółek i organizacji. Nie wiadomo jednak jak uzyskać do niego dostęp, ani gdzie znajduje się wejście.
  • Podobno hologramowy awatar piosenkarki Miko Eguchi potajemnie rejestruje wszystkie odbyte rozmowy, które następnie śledzą właściciele przybytku zbierając tym samym informacje o swoich klientach.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.