FANDOM


SW Fan

Armada

Armada – ogromna flota nieco ponad dwustu statków, stanowiąca ruchome państwo. Obywatele Armady rekrutują się głównie z uchodźców z planet zaatakowanych przez Pożeracza Światów i Hordę.

Flotylla przemieszcza się po całej galaktyce, według trudnego do rozszyfrowania wzorca, wyznaczonego przez Dowódcę - SI zarządzającą centralną jednostką Armady, czyli lotniskowcem transportowym George Wolf. Jednostki Armady często operują w pobliżu układów zagrożonych inwazją Hordy. Choć cała Armada nigdy nie angażuje się w bezpośrednie starcia, jej liczne części, w tym kompanie najemnicze, często biorą udział w akcjach skierowanych przeciwko Wijowi i jego sługom.

Skład Armady jest bardzo zróżnicowany - od dzikich najemników, przez przedsiębiorczych kupców i producentów, po statki ultrapurytan, poszukujących schronienia w „wieży babel” jak nazywają flotyllę.


SW Fan

Świat Nemezis

główny układ

pozostałe

SW Fan

GEO-9

Kogo spotkasz w GEO-9

stróże prawa

łowcy nagród

ludzie syndykatu

ludzie mediów

gracze LGS

członkowie gangów

pozostali mieszkańcy

Nemezis to gra rpg w stylu space opera. Akcja rozgrywająca się odległej przyszłości, gdy ludzkość nieopatrznie przebudziła pradawne zło pośród gwiazd. Czy ludzie zdołają przetrwać w obliczu zagrożenia ze strony istot mocą równych niemal bogom? Nemezis wykorzystuje mechanikę Savage Worlds. Nemeziswikia ma służyć gromadzeniu i rozwijaniu materiałów fanowskich do gry.

SW Fan
Czego chcielibyście więcej na Namezis Wiki:
 
2
 
8
 
19
 
3
 

Ankieta stworzona dnia lis 13, 2011, o godzinie 21:50.
Oddanych głosów: 32
Utwórz wpis

Blogi

Zobacz więcej >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.