FANDOM


Miko

Miko Eguchi

Miko Eguchi
jest znaną na Ash piosenkarką, szczególnie lubianą w GEO-9 gdzie najczęściej daje koncerty. Popowa wokalistka jest ulubienicą mas poszukujących czystej rozrywki, nie każącej im zmieniać swojego nastawienia do życia. Eguchi odnosi olbrzymi komercyjny sukces także dzięki intensywnym kampaniom reklamowym, rozpowszechniającym jej wizerunek w mediach.

HistoriaEdytuj

Biografia Miko była wydawana przez wiele wydawnictw. Także sama piosenkarka napisała niegdyś autobiografię.

Zgodnie z wszelkimi źródłami, Miko urodziła się w biednej rodzinie, wychowywała bez ojca z dwójką braci, z których jeden umarł na nieznaną chorobę gdy dziewczyna była jeszcze mała. Eguchi jednak nigdy nie poddała się swojemu otoczeniu. Od wczesnych lat żyła marzeniami i zawsze wierzyła, że jeśli dostatecznie się czegoś pragnie i o to walczy - można to zdobyć. Łatwo wyobrazić sobie dalszy ciąg jej życiorysu. Dziewczyna okazała się być niesamowitym talentem i stopniowo udowadniała jak wiele można zdziałać wierząc w marzenia i żyjąc w zgodzie z innymi.

Wizerunek młodej, dobrze ułożonej dziewczyny, śpiewającej o życiowych problemach przyniósł jej sławę wśród młodszych słuchaczy. Wkrótce też ukazał się jej pierwszy film autobiograficzny, nawołujący do wiary w marzenia i idealistyczne wizje. Z czasem jednak Miko zaczęła wyrastać ze swojego wizerunku i jej popularność zaczęła nieco spadać. Jej trzeci album "Dare 2 Dream" nie odniósł już takiego komercyjnego sukcesu jak poprzednie produkcje.

Eguchi

Okładka najnowszego albumu Miko Eguchi

Specjaliści od wizerunku gwiazdy wzięli się jednak solidnie do roboty. Po trzech latach przerwy Miko powróciła na scenę z nieco już innym wizerunkiem. Z małej uśmiechniętej dziewczynki przeistoczyła się w seksowną, ale nie przesadnie wyzywającą młodą kobietę. Także jej wizerunek utracił nieco na grzeczności, co podsycały krążące czasem o piosenkarce plotki - nigdy nie znajdujące jednak odzwierciedlenia w jej biografiach. Równocześnie z wydaniem jej kolejnego albumu, z którego pochodzi tytułowy (chyba największy w jej dorobku) przebój "Back and Ready to Love", wytwórnia ruszyła z intensywną kampanią rozpowszechniającą wizerunek artystki. Jej twarz pojawiła się w reklamach, w gazetach, na ekranach, a nawet na nielicznych wtedy hologramach, które dziś są już dobrze znane każdemu posiadającemu odpowiednią ilość pieniędzy obywatelowi GEO-9.

Obecnie Miko ma 27 lat i status idolki pokolenia. Jej głównymi słuchaczami jest elita społeczna miasta, co zrozumiałe, jako że słuchanie Miko nie wiąże się z ideologią buntu ani koniecznością zmiany życia. Oczywiście piosenkarka miewa i bardziej porywające utwory, świetnie odzwierciadlające problemy młodzieży, jednak reprezentuje zupełnie inny styl niż sławy typu Faraway - nawołujący do walki z siłą korporacji itp. Eguchi nie angażuje się w sferę polityki i rządów. Zamiast tego śpiewa o miłości, rozstaniach, bólu.

HologramyEdytuj

W niektórych bogatszych miejscach GEO-9 - głównie w klubach pokroju Eclipse - znaleźć można hologramy artystki. Każdy fan, za odpowiednią opłatą, może porozmawiać z przyjacielskim wizerunkiem piosenkarki. Ta zaś zawsze chętnie wysłuchuje wszelkich zwierzeń i problemów, oraz stara się doradzić na podstawie własnych doświadczeń.

Oczywiście rozmówcy porozumiewają się w rzeczywistości ze Sztuczną Inteligencją odzwierciedlającą poglądy, emocje i ogólną osobowość Miko Eguchi. Dodatkową funkcją posiadaną przez wszystkie tego typu urządzenia jest zapamiętywanie rozmów z fanami. Tym samym przerwaną konwersację można kontynuować w dowolnym innym punkcie hologramowym.

Obszar działaniaEdytuj

Miko Eguchi koncertuje najczęściej w GEO-9, choć występuje także w innych miastach Ash. Okazjonalnie także wylatuje na specjalne koncerty na inne planety. Jednym z ulubionych miejsc koncertów piosenkarki w GEO-9 jest Grand Sand Arena, choć niezależnie od miejsca, po każdym koncercie Miko chwali swoją publikę na swoim oficjalnym blogu Cortexowym.

PlotkiEdytuj

  • Podobno Miko Eguchi we własnej osobie zupełnie nie przypomina jej hologramowych odzwierciedleń. Nieliczni twierdzą, że w rzeczywistości jest rozpieszczona i pyskata, oraz patrzy z góry na "pospólstwo". Głosicielom takich poglądów na ogół zarzuca się zazdrość i nie daje wiary w to że naprawdę spotkali gwiazdę.
  • Biografia artystki może przedstawiać się zupełnie inaczej. Niektórzy twierdzą, że jej oficjalny życiorys jest tylko dokładnie planowanym i preparowanym produktem wytwórni kreujących idealną gwiazdę.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.