FANDOM


Klaudia

Jeden z plakatów z czasów kariery Klaudii Hall.

Klaudia Hall jeszcze parę lat temu była najsłynniejszą pięknością GEO-9, oraz twarzą Domu Mody van Dries. Jej wizerunek królował w reklamach najnowszych ubrań, zwano ją zresztą Królową Telebimów, a reporterzy w napięciu czekali aż pojawi się na wybiegu Parade Parade. Jej kariera zakończyła się dość gwałtownie, gdy blondwłosa modelka zastrzeliła jednego z braci van Dries - jak twierdzi w samoobronie. Wtedy też wylądowała na ulicy.

Królowa Telebimów

Klaudia zaczęła karierę modelki w wieku 17 lat. Jej talent i powab szybko zostały dostrzeżone przez braci van Dries, którzy uczynili ją twarzą swojej marki oraz jedną z najsłynniejszych modelek na Ash. Jej wizerunek był znany niemal każdemu mieszkańcowi GEO-9, dzięki licznym plakatom, reklamom i telebimom na których modelka prezentowała najnowsze kolekcje ubrań. Zamożniejsi mogli ją również podziwiać na wybiegu Parade Parade w Golden Terrace.

Klaudia szybko wzbogaciła się wystarczająco, by zapomnieć o dawnych znajomościach i całkowicie wkręcić się w towarzystwo wielkiego świata. Kupiła drogi apartament w Ash Hills i żyła beztrosko w pozyskanym majątku. Tak się przynajmniej wszystkim wydawało.

Koniec kariery

KlaudiaHall

Klaudia Hall

Mniej więcej dwa lata temu młoda modelka została zatrzymana za dokonanie morderstwa na Victorze van Dries – jednym z braci bliźniaków zarządzających Domem Mody van Dries. Do zabójstwa miało dojść w apartamencie modelki – słynny projektant został zastrzelony damskim rewolwerem. Calvin van Dries nie wniósł żadnego oskarżenia i zadbał by Klaudię wypuszczono na ulicę, pozbawiając ją 'jedynie' jej majątku i jakiejkolwiek reputacji. Wkrótce w elitarnym towarzystwie świata mody o Hall mówiono już jako o prostytutce i wariatce – odwieczna zawiść innych modelek i projektantów wobec takiej gwiazdy także się do tego przyczyniła.

Modelka wylądowała na ulicy, bez grosza przy duszy, z jej pięknem jako jedynym pozostałym bogactwem, a zarazem przekleństwem – w mrocznych zakątkach GEO-9.

Tajemnice życia

Zabójstwo Victora

Głośne wydarzenie przez długi czas nie schodziło z ust mieszkańców GEO-9. Początkowo sprawą zainteresowały się media. Roztrzęsiona wówczas modelka miała tendencje wywrzaskiwać rozmaite obelgi w kierunku braci van Dries, a szczególnie wobec zmarłego. Według Hall Victor zalecał się do niej już od jakiegoś czasu, molestował ją i dwukrotnie próbował zgwałcić – druga próba zakończyła się jego śmiercią. W ostatnich wywiadach modelka wspominała też o tym, że Victor nie zachowywał się jak zwykły człowiek, a jego relacje z bratem nie przypominały więzów rodzinnych. Wkrótce wszystko co mówiła była modelka zostało jednak zgodnie uznane za smutny rozpad psychiki, a ona sama za wariatkę handlującą ciałem.

Na ulicy

Obecnie ciężko odnaleźć dokładne miejsce pobytu byłej modelki. Klaudia wykorzystując swe wdzięki zadomowiła się wśród półświatka, zyskując reputację femme fatale. Nikt o tym nie wie, ale Klaudia wypowiedziała tajną wojnę najgorszym męskim świniom w mieście i odkąd jej kariera się zakończyła wykorzystuje swoje wdzięki do owijania sobie wokół palca mężczyzn i zabijania tych, których uznaje za niegodnych życia – na ogół brutali i zboczeńców, wykorzystujących swoje wpływy i pozycję do nękania bezbronnych kobiet. W celu wymierzenia kary często posługuje się innymi mężczyznami, zbyt zauroczonymi by dostrzec jak bardzo są wykorzystywani.

Plotki

  • Podobno detektywa Jeremy'ego Walkera parokrotnie widziano w towarzystwie Klaudii. Ciężko określić jakie stosunki mogą łączyć byłego Oficera z pięknością wywierającą zemstę na męskich szumowinach GEO-9. Niektórzy twierdzą, że są kochankami. Inni że Walker stara się znaleźć dowody zbrodni dokonywanych przez Hall. Jeszcze inni, że i jedno i drugie.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.