FANDOM


Kanibal

John "Kanibal" Fletcher

John Fletcher, a właściwie dr John Fletcher, jest przywódcą Trupożerców, oraz byłym pracownikiem jednego z szpitali GEO-9. Obecnie lepiej znany jako "Kanibal", sam zasługuje na opiekę lekarzy - i to tych ze szpitali psychiatrycznych.

HistoriaEdytuj

Fletcher, wtedy jeszcze dumnie noszący tytuł doktora, był pracownikiem 6 szpitala GEO-9. Specjalizował się zaś w transplantologii. Jego kariera zaczęła chylić się ku końcowi gdy Fletcher począł zdradzać oznaki schizofrenii, zaś ze szpitala w tajemniczych okolicznościach poczęły znikać narządy wewnętrzne zmarłych pacjentów. Niepokój lekarzy wzbudziło rosnące znerwicowanie doktora, oraz jego wzrastające zamiłowanie do krojenia ludzi - o którym zresztą chętnie i z chorą pasją opowiadał. Gdy Fletchera zastano nocą w szpitalnej kostnicy, w towarzystwie zwłok ze świeżo wyciętą wątrobą, zapadła ostateczna decyzja o wydaleniu go ze szpitala.

Ponadto doktor został umiejscowiony w szpitalu psychiatrycznym, z którego po paru miesiącach zdołał jednak uciec. Wtedy też pojawiły się pierwsze ślady działalności Trupożerców - grupy założonej przez Johna. Nim gang zyskał ostateczną formę, Fletcher jeszcze dwukrotnie lądował w psychiatrykach. Za pierwszym razem jednak ponownie uciekł, za drugim zaś w tajemniczych okolicznościach został - po zastanwiająco krótkim czasie - wypuszczony na wolność. Rzecz tym bardziej tajemnicza, że w szpitalu przedtem specjalnie zaostrzono rygor by zapobiec kolejnemu wymknięciu się.

ObecnieEdytuj

W chwili obecnej Trupożercy działają już w sposób w pełni zorganizowany, dr Fletcher zaś przybrał miano "Kanibala", wpisując się w ten sposób w konwencję nazwy gangu. Jak do tej pory mężczyzna pozostaje nieuchwytny, choć jak wiadomo "Kanibal" musi mieć kontakty z ludźmi z miasta, ponieważ handel organami jest głównym źródłem przychodu gangu. Ponadto Trupożercy otrzymują nieraz cynk o nowych ciałach do ograbienia na mieście, czy to od gangów, czy to od skorumpowanych Ulicznych Oficerów.

Sam Fletcher pozostaje postacią o której krąży wiele plotek. Nie wiadomo jak rozwinęła się jego choroba. Wiadomo jednak, że wielu oficjalnie brzydzi się działalnością "Kanibala" i najchętniej oczyściłaby ulice GEO-9 z obecności jego gangu, jak i niego samego.

PlotkiEdytuj

  • Wielu łączy makabryczną psychikę "Kanibala" z kultami Mrocznych Bogów. Ciężko powiedzieć czy to prawda, jednak dane ze szpitali psychiatrycznych wskazują raczej na zwykłą chorobę psychiczną.
  • Podobno pseudonim przestępczy doktora jest nie tylko tytułem powiązanym z działalnością i nazewnictwem gangu. Wielu twierdzi, że "Kanibal" rzeczywiście gustuje w ciałach innych ludzi. Plotki te podsycane są przez fakt, że nie wiadomo co dzieje się z ograbionymi przez Trupożerców ciałami. Rzekomo też, gdy niegdyś dr Fletcher został przyłapany przy zwłokach z wyciętą wątrobą, organu nie udało się odnaleźć. Sam doktor był zaś cały pokryty krwią.
  • Podobno za ostatnie wyjście Fletchera z psychiatryka odpowiedzialny jest Barabas Greyson, który zapłacił odpowiednim osobom odpowiednią sumę za powrót "Kanibala" na wolność. Co bardziej skrajni zwolennicy tych teorii twierdzą, że dwaj mężczyźni mogą być w jakiś sposób powiązani, lub nawet spokrewnieni. Prawdopodobnie są to jednak tylko plotki - Barabas znany jest jako mecenas amoralności.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.