FANDOM


Iyards

Widok na Infinity Yards

Infinity Yards to nazwa kwartału biurowców i drapaczy chmur należących w całości do Infinity. Pogrupowane w kompleksy i sektory potężne budowle tworzą biurokratyczno-militarną układankę poziomów dostępu i dopuszczeń do dziesiątek różnych korporacyjnych sekretów.

Poruszanie się po Infinity Yards Edytuj

Dzielnica jest najpilniej strzeżoną częścią GEO-9. Każdy ruch pracowników i gości śledzony jest przez setki kamer, a wejścia do każdego niemal budynku czy sektora strzegą automatyczne bramki i czujniki, a rzadziej uzbrojeni ochroniarze.

Całość opiera się o system cyfrowych przepustek oraz kluczy biometrycznych, przyznawanych pracownikom Infinity.

Ważne miejsca Edytuj

Plotki Edytuj

  • I-846 – leżący nieco na uboczu rozległy sektor, który zdaje się być odcięty od reszty dzielnicy. Ulice, ledwo widoczne przez ogrodzenie, są prawie całkowicie puste, poruszają się bowiem po nich tylko uzbrojone patrole w łazikach. W środku znajdują się budynki - w tym kilka drapaczy chmur - które również wydają sie być wyludnione, jednak czasem, w niektórych budynkach zapala sie światło i widać ruch.
  • Pośród osób spoza Infinity mówi się, że w Infinity Yards oprócz kamer i czujników ruchu zainstalowano także lasery i inne automatyczne systemy obronne, reagujące na naruszenia uprawnień. Służby prasowe Infinity zapewniają, że "[...] jest to całkowita bzdura."
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.