FANDOM


Bradway

Ulice Golden Terrace po zmroku

GoldenTerraceCatwalk

GEO Fashion Week - Największe wydarzenie świata mody GEO-9

GoldenTerrace

Wejście do multiplexu 7Towers

Handlowe serce GeoCity i całego GEO-9. Pełne kolorowych galerii handlowych, kasyn, kolorowych reklam, kin oraz teatrów Golden Terrace jest ulubionym miejscem elit miasta.

HistoriaEdytuj

Dzielnica została zbudowana wraz z całym GeoCity. Jej konstrukcja zakładała powstanie większości z obecnych budynków.

Po katastrofie i spadku mocy terraformerów część z galerii handlowych została zamknięta, ale większość dostosowała się do zmiany sytuacji. Opierając swoją działalność na elicie GEO-9 Golden Terrace praktycznie nie odczuło skutków kryzysu.

ObecnieEdytuj

Golden Terrace jest jedną z dzielnic po której nie widać upadku miasta. Kina cały czas emitują najnowsze produkcje, na wybiegach prezentowane są kreacje najpopularniejszych projektantów, w kasynach gotówka płynie strumieniami a galerie pękają w szwach od kupujących.

Miejsca godne uwagiEdytuj

  • Czerwony Król – Największe kasyno w całym mieście. Zajmuje 20 piętrowy, ogrzewany z wewnątrz i zewnątrz budynek. Codziennie miliony przepływają przez kasy tego elitarnego klubu.
  • Parade Parade – Słynny na całe Ash wybieg. Co kwartał cały świat mody Ash wstrzymuje oddech by podziwiać tutaj boginie ubrane w kreacje pochodzące spod igły mistrzów designu, takich jak van Dries. Nie tylko stroje są jednak oceniane. Parade Parade to również pokaz możliwości firm zajmujących się chirurgią i genetyką plastyczną. Każda modelka jest przygotowywana w równym stopniu jak kreacja którą prezentuje.
  • Goldmine – Największe centrum handlowe GEO-9. Szokujące nie tylko szerokim wyborem towarów ale i architekturą. Jako jeden z nielicznych budynków wzniesiono je pod ziemią, wykorzystując wydrążony w przeszłości system jaskiń.
  • The Wall – Potężna konstrukcja odgradzająca GeoCity od reszty miasta. Niegdyś rozświetlona tysiącem reklam, dziś pozostała tylko posępnym wspomnieniem dawnych czasów.
  • 7Towers - potęzny multipleks kinowo-Cortexowy w którym spędzają czas osoby chcące doświadczyć, poprzez swoje sprzęgi lub w tradycyjny sposób, niesamowitych przygód jakie przeżywają bohaterowie filmów.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.