FANDOM


Skoro mamy już kategorie z Sektorami Gwiezdnymi, może powinniśmy usunąć spis planet i gwiazd ze strony głównej? W chwili obecnej te spisy się mocno duplikują. Shareif 22:01, lip 4, 2011 (UTC)

Ja jestem za. Trochę się rozluźni na głównej/ Qball.

Nie widzę przeciwskazań, można zostawić same sektory. Chociaż z drugiej strony może zostawic kategorię z planetami dla osób, które szukają na szybko planet i nie interesuje ich postulowane położenie danej planety.

Gulthank 18:16, lip 5, 2011 (UTC)Inny pomysł jest taki, żeby zrobi listęartykułów które powinni przeczytac ludzie którzy nie znaja świata, ale chcieli by coś napisać. Myślę że moża założyć kategorię do tego i do niej powrzucać te kilka obowiązkowych artykułów - takich jak Infinity, GEO-9, Horda, Ash.

Link do kategorii umieściło by się w przygorniku akcji GEO-9.

Shareif 08:52, lip 5, 2011 (UTC)

Bardzo dobry pomysł. Raz jeszcze jestem za/ Qball

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mam apel do wszystkich - popracujmy trochę nad innymi aspektami życia w GEO City, takimi jak komunikacja, kultura, sport, zdrowie etc. To są rzeczy które sa podstawami istnienia miasta, jak na razie miasto składa się z kilku dzielnic, miejsc, gangów i organizacji i wuchty psychopatów z dużymi ganami.

Wujamartinez 13:32, lip 14, 2011 (UTC)

Well. Wrzuciłem 12 artykułów dla GEO-9. Jesli chodzi o rzeczy które punktujesz to sod nich znalazły się dwie rozgłośnie radiowe, centrum handlowe, przytułek dla ubogich, terenn należący do korporacji GreenSeed, warsztat samochodowy i firma kurierska. Wydaje mi się że trzymam sie złotego środka jesli chodzi o tematykę moich aktualizacji. Więc nie bój nic mate, bo następjne rzeczy się piszą. Ale ostrzegam - dwie najblizsze aktualki to beda raczej psychopaci z ganami, gang i sekta religijna.

Aha - bbrak na jeszcze w GEO-9 sekty mrocznych bóstw. Anyone?

Qball

To nie miał byc przytyk, tylko propozycja żeby bardziej skupić się na świecie, bo imo trochę tematów, które są istotne z punktu funkcjonowania miasta nam brakuje.


Wujamartinez 16:30, lip 14, 2011 (UTC)

Osobiście staram się co jakiś czas pozamykać jakieś 'wątki' - znajdując np. postaci do których są linki, a które nie zostały napisane. Czasami w prawdzie kończy się to stworzeniem kolejnego linku, ale krok po kroku rzeczy się zazębiają. Myślę że droga to zła też nie jest, bo i tak to trzeba będzie kiedyś zrobić :) . Od zera - bez istniejącej wzmianki - dodałem ostatnio arenę bokserską, ale to z kolei wpisuje się w to o czym mówisz :) WHardy 19:25, lip 14, 2011 (UTC)

Najpiękniejsze w projekcie wiki jest to, że nie ma jedynie słusznej drogi. Zamykanie wątków jest potrzebne i pożyteczne ale tworzenie nowy stron też. Każda cegiełka się liczy.

Gulthank 19:39, lip 14, 2011 (UTC)


Mi się wydaje że każdy przedewszystkim powinien opisywać to co lubi, do czego ma motywacje i pomysły. Oczywiście powinniśmy pamiętać, że to miasto musi być czymś chociaż trochę bardziej cyilizowanym niż środek strefy walki :)

Podstawą chyba jest balans między hordami naćpanych cyber mutantów a szarą rzeczywistościa :)

Plus tak jak mówi Ghultank, kążda cegielka się liczy. Każdy czerwony link to potencjalny artykuł w przyszłości.

Shareif 19:41, lip 14, 2011 (UTC)

Ja sie teraz zajmę druzynami LGS, potem pomyśle nad infrastrukturą.


Wujamartinez 20:48, lip 14, 2011 (UTC)

Ja robi jak Hardy. Staram sie zamykać niektore wątki, lub wynajduję czerwone linki do rzeczy których nie ma, a które moim zdaniem mozna w ciekawy sposób rozwinąć. Z własnych pomysłów dodałem na razie bodajże cztery rzeczy. Dzisiaj dołoże chyba nietypowego zawodnika LGS. Rozgrzebany mam też gang Kaptowników i jedna sektę religijną. Jak na razie jest dobrze - a że gangów dużo i rozpierducha? Mamy z GEO-9 takie zamarznięte Kingston Town :)


Zrobiłem ostatnio małe porządku na stronie głównej. Jak myslicie czy coś jescze powinienem na nią wrzucić? Shareif 21:45, lis 13, 2011 (UTC)

Ja nie mam pomysłu co by jeszcze można było, ale musze przyznać że zrobiłes dobrą robotę bo fajnie to teraz wygląda. Na Twoim blogu zadałem dwa pytania.Jakub "Qball" Kubal 21:47, lis 13, 2011 (UTC)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.