FANDOM


 • Gulthank

  Spadek formy

  lis 15, 2011 przez Gulthank

  Nastąpił nieuchronny sezonowy spadek formy... totalny zastój. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe.

  Czytaj całość >
 • Shareif

  Nowe menu

  lis 7, 2011 przez Shareif

  Włączyłem nowe menu. Jak wam sie podoba?

  Macie jakies pomysły co tam jeszcze wrzucic?

  Czytaj całość >
 • WHardy

  Armada - szkic

  wrz 25, 2011 przez WHardy

  Myślę, że moglibyśmy sprobować razem stworzyć szkielet Armady, ponieważ jak na razie panuje tu raczej cisza :) Jeśli się mylę i w rzeczywistości ktoś ma już całość w przygotowaniu, proszę mnie oświecić :P

  Mój pomysł na to jak to zorganizować tu na wiki jest prosty. Pod tym wpisem będziemy tworzyć komentarze. Każdy komentarz, to pomysł - głównie na Stronnictwa, bo chyba to będzie głównym podziałem Armady na podgrupy. Omawianie każdego pomysłu będzie się odbywało w odpowiedziach do odpowiedniego komentarza. W ten sposób możemy tu przeprowadzać dyskusje na parę tematów równocześnie. Proponuję jeden oddzielny komentarz na rozmowę ogólną, techniczną.

  Pozwolę sobie od razu zacząć z dwoma pomysłami. No i czekam na reakcję :) Myślę że w ten sposób u…

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Coś na cichło ostatnio na nemezis wiki. Z mojej strony tu wina braku czasu, który przeznaczam raczej na pracę, dodatkową pracę, rodzinę i pomoc przy budowie domu kuzyna. Jak tam u Was? Weny brak, czy też nawał spraw do załatwienia w życiu? Kiedy odejdą mi ta praca dodatkowa i budowa postaram się wrócić do regularnego publikowania tutaj. Na razie wpisy będa się - z mojej strony - pojawiały bardzo nieregularnie i raczej sporadycznie.

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Poniżej podrzucam zestaw miejsc, enpeców itd. które przewjaja się w artykułach o GEO-9 w postaci czerownych linków. Tak, to wszystkie. Tak, przejrzałem całość. Możecie sobie wybierać i coś pisac. Ja na razie musze odpocząć. ALe pewnie i tak coś wybiore i napiszę :P

  1. Rząd GEO-9 - w końcu trzeba by przynajmniej w jakimś zarysie coś o tym napisać. Anybody? Shaerif?
  2. Doktor Terrence Harper - jako dowódca ostrego dyżuru 3 Szpitala GEO-9 też ma spory potencjał fabularny. Zawsze mozna go podpiąć np. pod Trupożerców. Ktoś chętny?
  3. Zamarznięta Zatoka - miasto jest położone nad nią więc wypadałoby też dorzucić jakiś chociażby krótki opis.
  4. Pierwsza Akademia Technologii i Medycyny GEO-9 - uniwerek. Opis by sie przydał. Ktoś chętny?
  5. Drużyny Astropiłki - nie w…
  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Opóźnienie

  sie 16, 2011 przez Gulthank

  Drodzy Współtwórcy

  Ponieważ aktualnie mam zajęcia związane z rodziną, które niespodziewanie i całkowicie zdezorganizowały moje plany nie będę w stanie napisać artykułu szkieletowego do Armady/Floty itp. Aby Was nie blokować proponuję dwie opcje:

  1. Każdy opisuje jeden statek (kilka statków) tworzących daną frakcję w Armadzie - sobie chciałby zastrzec opis statku od którego zaczęła się Armada - ale oczywiście jeśli ktoś chce go opisać teraz, ustąpię pola jako ten który jest niedysponowany. Potem postaramy się skleić całość.

  Założenia do tej opcji:

  Armada jest rządzona przez rodzaj rady kapitanów/ inny parlament - składający się z przedstawicieli wszystkich większych frakcji w Armadzie. Sposób obierania przedstawicieli jest autonomiczną kwestią …

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Operacja GEO-9

  sie 14, 2011 przez Jakub "Qball" Kubal

  No to mamy już na wiki 210 artykułów. Pomimo utrzymywania dobrego tempa publikacji nowych rzeczy (w ciągu tygodnia generujemy po kilkanaście nowych stron) powoli pojawia się coraz mniej rzeczy dla GEO-9. Mamy już opisane wszystkie dzielnice, chyba wszytskie gangi, sporo lokacji, niezłą ilość npców i kilka eventów - moim zdnaiem z ważniejszych rzeczy brakuje tylko opisu rządu, obszerniejszego opisu jakiegoś uniwersytetu, opisu samego GEO-9 i Zamarzniętej Zatoki. Moim zdnaiem mozna już chyba zakończyć Projekt GEO-9 - miasto nadal pewnie będzie rozwijane i będa pojawiać się nowe materiały wzbogacające je. Ale IMHO potrzeba jakiegoś powieu swieżości - czyli nowego projektu. Nie wiem jak sie na to zapatrują panowie Gulthank i Shaerif, ale może …

  Czytaj całość >
 • Shareif

  Pisanie scenariuszy z Wiki

  sie 13, 2011 przez Shareif

  Własnie myslałem o napisaniu jakiegoś prostego scenariusza dziejącego się w GEO-9, ale totalnie nie wiedziałem o czym miał by być. Tu przypomniałem sobie starą zabawę kiedyś propagowaną w Portalu. Bierzemy trzy losowe słowa i na ich bazie układamy scenariusz. Zamiast słów użyłem wieki i magicznego przycisku Losowa strona. A oto co mi wyszło:

  • CortexCrackers
  • Festiwal Smoków
  • Jeremy Walker

  Prawda, że łatwo to skleić w ogólny rys scenariusza? Jeremy Walker podczas jednego ze zleceń trafia na ślad terrorystycznej grupy. Podobno Crackersi mają uderzyć podczas retransmisji Festiwalu Smoków. Podczas dochodzenia dochodzi do komplikacji, Jeremy prosi drużynę o pomoc. Czy uda się powstrzymac terrorystów przed kolejnym masowym mordem? Czy wyjaśni się tajem…

  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Scenariusz 01

  sie 11, 2011 przez Gulthank

  Wrzuciłem link do scenariusza, do wpisu o Goranie Dragoviciu - w sekcji materiały dla MG.


  Jak będziecie mieli chwilę i chęć obczaić ten tekst i skomentować, będę wdzięczny za uwagi.

  Czytaj całość >
 • Wujamartinez

  200 STRON !!

  sie 10, 2011 przez Wujamartinez

  200 STRON!!!

  Kolejna bariera pokonana! Bierzmy się do pracy i dązmy w stronę 250!

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Od dzis jest dostępny kolejny - 41 już - numer fanzinu Wydawnictwa Portal. A w środku przygoda do Nemezis mojego autorstwa. Osadzona na Cor w armijnych klimatach.

  Wszysycy zainteresowani mogą ją znaleźć klikająn an poniższy link:

  http://files.neuroshima.org/gp41.pdf

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Jestem pijany jak bombka więc wybaczcie stylistykę, gramatykę i łatewer ale sądzę że miasto powinno mićswoje logo, co więc powiecie na to?

  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Niedługo przekroczymy kolejną magiczną liczbę - 200 artykułów na wiki. Zastanawiam się czy nie nadszedł moment, żeby spróbować bardziej aktywnie rozpuszać informacje o stronce - na początku nie był się czym chwalić, ale teraz już pewien dorobek jest. Co o tym sądzicie, jakie Waszym zdaniem można by podjąć działania?

  Na początek mam takie koncepty:

  - napisałem propagandowy wpis na forum Gramela;

  - można skrobnąć coś na forum poltera;

  - może zrobić wpis na polterowym blogu, a potem spróbować zrobić hype, żeby z polecanek trafił na pierwszą stronę (co pewnie będzie trudne);

  - myślałem, żeby napisać do kilku blogerów, których czytam, może zgodziliby się zamieścić na swoich blogach notkę o projekcie;

  - wpis na facebooku;

  Fajnie byłoby stworzyć jakiś p…

  Czytaj całość >
 • Shareif

  Nie ma watpliwości, że prace nad miastem dobiegają końca.

  Samo miasto liczy już 123 artykuły, wszystkie dzielnice są opisane oraz mają z 3-4 miejsca, osoby czy organizacje. Gratuluję wszystkim świetnej pracy i niecierpliwie czekam na rezultaty ostatniego tygodnia operacji GEO-9 ( nie znaczy to bynajmniej, że miasto odkladamy na półkę ;) ).

  Czysto informacyjnie:

  Soboscie planuję skupić się na opisywanie Slumportu, Geocity, Pieca i GEO-9. Teraz mam już wszystkie informacji i nic nie stoi na przeszkodzie zeby pozamykać główne dzielnice w sensowne artykuły.

  Z najbardziej potrzebnych stron związanych bezpośrednio z GEO-9 zostały do uzupełnienia:

  • Zamarznięta Zatoka ‎(5 linków)
  • Pierwszy ‎(5 linków) - nikt nie lubi terrarormerów ;)
  • G4 ‎(5 linków)
  • G6 ‎(4 l…
  Czytaj całość >
 • WHardy

  Wyjazd

  sie 6, 2011 przez WHardy

  Nadeszła moja kolej na tygodniowy urlop od wikii :P Z dniem jutrzejszym, wczesną porą, wyruszam w miejsca do których nie dociera zasięg telefonów, ani tym bardziej internetu więc ponownie tu zajrzę za jakiś tydzień :) W moim odczuciu GEO-9 weszło już w fazę 'prawie gotowe' :) Może zdołam coś dziś jeszcze poskrobać, ale pewniej jeśli coś więcej to właśnie po powrocie. Życzę więc miłego tygodnia i owocnego pisania :)

  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Osobowość rozproszona

  sie 4, 2011 przez Gulthank

  Wiem, że pomysł trąci nieco stęchłym klimatem raBatica ale co sądzicie o możliwości istnienia w Nemezis istot o osobowości rozporoszonej do kilku ciał - nie wiem czy wypowiadam się jasno, chodzi mi o jedną osobowość zbiorową której nosicielem jest kila ciał, np. połączonych szerokopasmową siecią bezprzewodową?

  Jak się zapatrujecie na pomysł wprowadzenia takich istot do świata Nemezis, jest kazus Starca, który podobno żyje nie tylko w swoim ciele, ale również w chmurze nanoidów otaczających jego umierające ciało. Nie wiem tylko czy to ma być wyjątkowa istota, zaś mój pomysł istot sieciowych jest kompletnie od bani.

  Gulthank 13:27, sie 4, 2011 (UTC)

  Czytaj całość >
 • Shareif

  Pytania do autorów

  sie 2, 2011 przez Shareif

  Ostatnio pojawiło się kilka niejasności w kwestii świata Nemezis, a w szczególności dotyczącego GEO-9 Ash. Dlatego autorzy Nemezis poprosili nas o zebranie wszystkich pytań w jednym miejscu, tak żeby mogli łatwo na nie odpowiedzieć :)


  Proszę o zachowanie reguły: "Jeden komentarz, jedno pytanie".

  Pytania mozna nadsyłać do 20 sierpnia ;)

  Czytaj całość >
 • Shareif

  Drodzy edytorzy dzisiaj minął nam równy miesiąc od rozpoczęcia Operacji GEO-9.

  Od tego czasu w ramach opisu GEO-9 napisaliśmy łącznie 114 artykułów, naprodukowaliśmy niemałą hordę wpisów na blogach i spędziliśmy długie godziny opisując nasze wymyślone miasto. Efekt pracy jest jak dla mnie bardziej niż zadowalający. Samo miasto pęka w szwach od pomyłów na przygody, klimatycznych miejsc i ciekawych BNów :) Doskonała robota!

  Operacja potrwa jeszcze dwa tygodnie, więc mamy dużo czasu na wtłoczenie w miasto kilku kolejnych dawek klimatu i pomysłów. Miłego edytowania!

  Szeryf

  Czytaj całość >
 • Shareif

  Organizacja treści

  lip 31, 2011 przez Shareif

  Zastanawiam się jak powinniśmy kategoryzować artykuły. Mamy ich teraz już dosyć sporo i zacząłem mieć wątpliwości jak oznaczać je w kategoriach. Obecnie oznaczamy artykuł wszystkimi kategoriami które mniej lub bardziej pasują. Przykładowo Czarni Jeźdźcy mają cała serię kategori typu Gang | Organizacja | Syndykat oraz kategorii związanych z miejscem ( to nie pamiętam ). Jest to w 100% zgodne z obecnie stosowaną metodyką. Pytanie czy jest ona słuszna.

  Może powinniśmy oznaczać tylko kategorie które są istotne z punktu widzenia artykułu? Tak jak nie oznaczamy wszystkiego co leży w GEO-9 kategorią Ash, tak może nie powinniśmy oznaczać wszystkiego co leży w Smoczej Łaźni jako Smoczy Ogon? Z drugiej strony, dobrze było by znaczać wszystkie ortykuł…

  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Transport orbitalny

  lip 30, 2011 przez Gulthank

  Panie i Panowie,

  komplternie zapomniałem o dość ważnej kwestii. Jak wygląda sprawa transportu orbitalnego na Ash? Jest tylko jeden port kosmiczny? A może jest kilka - jeśli tak, to przynajmniej jeden powinien być w pobliżu GEO-9, trzeciego co do wielkości miasta planety, byłego centrum przemysłu. Jak Wy to widzicie? W podręczniku odnalazłem tylko zapis, że ze względu na trudne warunki atmosferyczne, jedynie specjalnie przystosowane jednostki mogą lądować na Ash.

  Osobiście skłaniam się ku wersji, że jest tylko jeden port kosmiczny w Victorii, choć może bardziej romantycznie (i zgodnie z duchem space opery) byłoby umieścić kilka portów na planecie, albo jeszcze ciekawiej windę orbitalną lub 2-3 windy. Co o tym sądzicie? Będę widzieczny za opin…

  Czytaj całość >
 • Shareif

  Pewnie zauważyliście małą powódź edycji związanych z GeoCity. Ujednoliciłem nazwę dzielnicy i wywaliłem z całej wiki jej wariacje takie jak GEO CIty, Geocity, GEOcity.


  Dugą mniejszą zmianą wyło wywalenie kategorii z poszczególnym terraformerami. Nic poza samymi terraformerami raczej nie miało szans się w niej pojawić.

  A na koniec dobre wieści - gratuluje wszytkim edytorom przekroczenia 100 artykułów w samej kategorii GEO-9. Doskonała robota! :D

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Widzę że oszczędziliście mnie i dodaliście "jedynie kilkanaście" stron. Te jedynie to oczywiście żart - myślę że 10 stron tygodniowo na naszą skromną kilkuosobową grupke to optymalny wynik którego powinniśmy się trzymać przez dłuższy okres czasu, unikając przestoji ale tez nie przeginając pały. W każdym razie - good work, mam co czytać :)

  Z mojej strony rzekne tylko że na wyjeźdxie było fajnie, Kalisz to najgorzej oznakowane miasto w Polsce, Inowrocław jest bardzo ładny, "From Hell" Moore'a warto przeczytać, "Pro" nie pamietam kogo już mniej. Gardner Dozois robi świetne antologie, księgarnie Matras to bardzo przyjemne miejsca, nowe X-meny nawet dają radę, "Let me in" zaś posysa i nudzi. No i udało mi się skonczyć przygodę wprowadzającą do …

  Czytaj całość >
 • Wujamartinez

  Przestój

  lip 22, 2011 przez Wujamartinez

  Widzę że po tym jak Qball i Gulthank na chwilę odpadli trafił nam się mały przestój w pracach nad Wiki. Ja niestety też mam cięższy okres w pracy, więc nie poświęcam tyle czasu ile kiedyś. Postaram się to nadrobić w przyszłym tygodniu.

  Wujamartinez 11:46, lip 22, 2011 (UTC)

  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Remont

  lip 19, 2011 przez Gulthank

  Z powodu niespodziewanie wcześnie rozpoczętego remontu mieszkania, nię będę miał możliwości codziennego odwiedzania wiki, choć będę statał się regularnie dorzucać nowe wpisy. Sytuacja wróci do normy za jakieś 2 miesiące.

  Czytaj całość >
 • WHardy

  A może by komiks

  lip 18, 2011 przez WHardy

  Zastanawiałem się ostatnio czy nie dałoby rady jeszcze jakoś wejść w GEO-9 i do głowy przyszła mi forma komiksu. Sam nie potrafię rysować, ale myślę że byłbym w stanie napisać scenariusz, podobnie jak Wy (w sensie scenariusz, bo może rysować potraficie :) ). Moje wyobrażenie jest takie: komiks nie o jednym bohaterze, tylko coś w stylu "Opowieści z GEO-9". I mogłyby to być opowieści o różnych bohaterach, których tutaj umieściliśmy nawet, oparte na opisanych plotkach i wydarzeniach, przewijające się przez wspominane miejsca. Nie wiem jak Wy, ale ja to widzę :)

  Nie wiem na ile jest popyt na Nemezis, ale może dałoby radę coś takiego stworzyć i to jako oficjalny produkt ze świata Nemezis? Jak myślicie? Te opowieści o których sam myślałem to taki…

  Czytaj całość >
 • TOR

  Operacja GEO-9: Tydzień Drugi

  lip 17, 2011 przez TOR

  No i upłynął na drugi tydzień Operacji GEO-9.

  Miasto zdaje się dojrzewać, jednocześnie wciąż ewoluując. Mamy teraz 146 artykułów, co oznacza, ze przez ostatni tydzień powstało ponad 50 nowych stron. Wielkie brawa dla autorów i współautorów!

  Nasza mała społeczność budowniczych miasta przeszła w te kilkanaście dni od luźnego przerzucania się pomysłami do dyskusji nad koncepcjami oraz opieki nad wiki jako całością. Aż miło patrzeć jak grupa piszących dojrzewa wraz z miastem! Gulthank, jako założyciel tej wiki, może być z siebie dumny. A Shareif i ja jesteśmy dumni z wszystkich piszących!


  LGS wyewoluowała z róznych sportów zespołowych uprawianych na ziemi. Oględnie mówiąc jest to swoiste połączenie piłki ręcznej z rugby, w zmniejszonej grawitacji.…


  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Przerwa

  lip 17, 2011 przez Jakub "Qball" Kubal

  Wiki nam się rozrasta. Co i rusz dochodzą nowe artykuły i zaraz dobijemy do 150. IMHO jest dobrze. Mamy tutaj nieco czerwonych linków których zamknięcie nie jest problematyczne ze względu na mały zakres tematu do którego się odnoszą. Powinniśmy sie spiąć i je pouzupełniać, jako że nie zajmuje to dużo czasu. Druga sprawa że nawet z nich mozna wykrzesać nieco potencjału fabularnego który pozwoli dodać kolorów miastu - np. ogonówka czy autostrada które już uzupełniłem sa takimi elementami.

  A powiedzieć też chciałem że jutro rano wyjeżdżam z żoną i dzieckiem na tydzień urlopu. Nie będę miał tam dostępu do sieci, więc na wikii nie będzie mnie przez tydzień. Może coś przez ten czas naskrobię cos dla projektu, ale bardziej prawdopodobne że zajmę s…

  Czytaj całość >
 • Marcin89

  Pytanie o inspiracje

  lip 17, 2011 przez Marcin89

  witam, robicie świetną robotę na tej stronie!

  przeczytałem chyba wszystkie wasze artykuły ale chciałbym jeszcze lepiej poznać klimat. Dotychczas oglądałem jedynie filmy SF, ale jak tutaj czytam o tych terraformerach, wirtualnej rzeczywistości, kolonizacji planet ( czy o astropiłce :D ) to bardzo chciałbym poznać Wasze inspiracjie, co czytacie, jakie są wasze ulubione książki / filmy / gry , co jest takim absolutnym "must have" do zapoznania się na początek?

  wiem że jest podręcznik do gry Nemezis (autor Andrzej Enc Stój) ale myślę że na tym się już wzorujecie, dlatego pytam o pozostałe rzeczy które warto poczytać.


  Ja polecam opowiadanie "The Last Question" - http://pokazywarka.pl/ostatniepytanie/ - może kiedyś naskrobię jakiś artykuł o kompute…


  Czytaj całość >
 • Gulthank

  Sprzątanie

  lip 15, 2011 przez Gulthank

  Próbowałem trochę posprzątać, dodatłem przekierowania z nieistniejących stron do ich istniejących odpowiedników np. Labirynt do strony Kategoria:Labirynt.

  Mam nadzieję, że zrobiłem to dobrze i zgodnie z zasadami konstruowania wiki - tu pytanie do bardziej światłych użytkowników, czy tak się powinno robić (bo rozumiem, że strony synonimy trzeba linkować do hasła głównego)?

  Edit: sprzątania ciąg dalszy, staram się uzupełnić kanonicze artykuły, tak aby osoba nieobeznana z Nemezis mogła zorientować się o co chodzi.

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Populacja

  lip 14, 2011 przez Jakub "Qball" Kubal

  Zastanawialiście się jaką populację moze mieć nasze GEO-9? Chciałem wyciągnąć jakąś średnią na podstawie info z podręcznika, ale Enc tak się zamotał że sam chyba nie wie ile mieszkańców ma Ash.


  We wstępie pisze że na Ash mieszka nie więcej ni 50 mln ludzi. W sekcji Ash z kolei ,mamy że na Ash według nieofijalnych badań mieszka 170 mln ludzi. Wcześnie mamy info że na Ash jest 12 ogromnych metropolii a w każdej miezzka minimum 5 mln ludzi. Następnie stwierdza że 4/5 z populacji Ash (wynoszącej jakoby 170 mln) mieszka w cyt "jednej z 12 wielkich metropolii połozonych w poblizu równika".

  Stawiam że ta metropolia jest Victoria. Więc w Victorii mieszka wedlug obliczeń około 136 mln ludzi. Pozostałe 34 mln mieszka w innych jednenastu metropoliach? …


  Czytaj całość >
 • Wujamartinez

  Astropiłka

  lip 13, 2011 przez Wujamartinez

  Jeśli ktos ma jakieś pomysły to uprzejmie proszę o sugestie. Po krótkiej burzy mózgów z Szeryfem mamy taki oto wstepny zarys:

  Główne założenie jest takie, że Astropiłka to odpowiednik naszej piłki nożnej w wydaniu SF - opium dla mas, wywołująca wielkie emocje, swiatełko w oceanie gówna (to o sytuacji na Ash). Ma wielu wiernych kibiców, którzy z uwaga śledzą lige. Nawet w czasie kryzysu korporacje, syndykat i szlachta bawia sie w sponsorowanie drużyn gdyz jest to oznaka prestiżu, świetny zabieg PRowy (ludzie kochają Astropiłkę) i marketningowy (wszechobecne reklamy). Na zywo to raczej rozrywka dla elit, natomiast wszystko jest transmitowane poprzez Cortex za darmo z dużą dawką reklam.

  Rozgrywki - tutaj mamy 2 opcje: albo będzie to połączenie …

  Czytaj całość >
 • Jakub "Qball" Kubal

  Hej!

  Tak sobie myślałem czego jeszcze nie mamy w GEO-9 i wyszło mi że jest tego sporo ;)

  Ale konkretnie chodzi mi o rzeczy bez których miasto wielkości GEO-9 nie może funkcjonować, lub tez będzie miało ciężko. Po pierwsze: mamy wzmiankowane tu i ówdzie coś o skorumpowanych władzach, ale o samej władzy w mieście nic nie wiemy. Dobrze by było stworzyć artykuł przynajmniej z zarysem rządów - kto rządzi miastem, czy to rada czy burmistrz, jaki wpływ maja korporacje na samorząd, czy władze GEO-9 same stanowią o swoim mieście czy realizują program jakiegoś rządu planetarnego itp. Druga sprawa to rozrywki dla zwykłych ludzi - bo ludzie muszą gdzies spędzać czas (mówię o klasie średniej): może więc jakaś opera? ośrodek sportowy? multipleksy? Coś w …

  Czytaj całość >
 • Shareif

  Wstrzymujemy oddech w oczekiwaniu na jubileuszowy artykuł :)

  Czytaj całość >
 • Shareif

  Wielkie sprzątanie

  lip 9, 2011 przez Shareif

  Na naszej wiki pojawiło sie wiele nowych artykułów ( świetna robota! ) i troszkę zrobił się bałagan w kategoriach. Dlatego wziąłem do ręki plazmowy miotacz i przeorganizowałem strony kategorii, tak żeby ułatwić dostęp do naszej treści.

  Teraz ze strony kategorii GEO-9 można przejść do stron kategorii każdej z dzielnic, a z nich do kolejnych stron mniejszych obszarów. Dodałem kategorie nieopisanych jeszcze obszarów, więc widać wszystkie białe plamy na mapie GEO-9 :)

  Miłej zabawy.

  Czytaj całość >
 • TOR

  Od startu Operacji GEO-9 minął tydzień. Dla naszych agentów i informatorów był to czas wytężonej pracy nad opisywaniem i mapowaniem GEO-9, jednego z największych miast na Ash.

  Nemezis Wiki rozrosła się do 92 artykułów, z których większość opisuje GEO-9.

  Miasto współtworzy z nami już 8 osób, ale wciąż wiele dzielnic i zakamarków pozostaje nieopisanych, więc czekamy na kolejnych odkrywców spowitego parą miasta.


  Spośród niemal setki artykułów w Nemezis Wiki wybrałem kilka, które powinny zachęcić was do dalszej eksploracji miasta i dołączenia się do projektu jego rozbudowy.


  ]]

  Mieszkańcy Labiryntu nie cieszą się dobrą sławą. Zniekształceni przez niestabilne modyfikacje genetyczne, przypominają bardziej stworzenia Hordy niż mieszkańców powierzchni. Na…  Czytaj całość >
 • Shareif

  Operacja GEO-9

  cze 28, 2011 przez Shareif

  Jeszcze jeden dzień do oficjalnego rozpoczęcia akcji  :D

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.