FANDOM


MCangels

Oficjalne logo MCA

Drużyna Astropiłki utworzona przy znajdującej się w Podbrzuszu 428 Jednostce Rekrutacyjnej.

HistoriaEdytuj

Aniołki MacCormicka powstały niedługo po tym jak 428 Jednostka ulokowała się w GEO-9. Jak sama nazwa wskazuje, drużyna została powołana przez dowódcę jednostki, pułkownika W.T. MacCormicka, który został jej trenerem i zarazem zawodnikiem. Drużyna składa się wyłącznie z żołnierzy służących w jednostce. Jako jedna z nielicznych posiada swoje własne boisko treningowe. W poprzednim sezonie Aniołki zajęły 4 miejsce w lidze.

Styl gryEdytuj

Na boisku Aniołki słyną z dwóch rzeczy. Pierwsza z nich do doskonała taktyka rozgrywki. Specjaliści i komentatorzy zgodnie przyznają, iż Pułkownik doskonale potrafił przenieść swój geniusz taktyczny z pola walki na boisko LGS. Druga z nich to duża brutalność gry zawodników MacCormicka. Nie ma praktycznie meczu, w którym jakiś zawodnik Aniołków nie zostałby wykluczony za serię niedozwolonych zagrań, które bardzo często kończą się dla przeciwnika wizytą w szpitalu. Specjaliści uważają, iż jest to celowe działanie ze strony Pułkownika, który w ten sposób próbuje złamać morale zawodników z przeciwnych drużyn.

GwiazdyEdytuj

Anya

Porucznik Anya Cohen - jedna z niewielu kobiet grajacych w lidze LGS

Niekwestionowaną gwiazda Aniołków jest pułkownik MacCormick. Jest on również obecnie jedynym grającym trenerem w lidze. MacCormick jest doskonałym strategiem, co znakomicie widać podczas meczy rozgrywanych przez Aniołki. Ponadto w poprzednim sezonie został królem strzelców ligi. Złośliwi śmieją się, że to przez to, iż drużyna dostała rozkaz grania pod swojego dowódcę.

PlotkiEdytuj

  • Podobno Aniołki stosują niedozwolone środki, które nie są wykrywane przez obecnie dostępne testy. Prekursorem badań nad nowym dopingiem ma być kapitan Ivan Guzovski, naczelny medyk 428.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.