Percint.jpg

Posterunek wojskowy na terenie Podbrzusza. Siedziba 428 Jednostki, która prowadzi rekrutację do armii w GEO-9.

Historia[edytuj | edytuj kod]

428 Posterunek powstał niedługo po tym, jak na Cor interweniowała armia i rozpoczęła się walka z Hordą. Został stworzony w celu pozyskiwania nowych rekrutów, by zapewnić wojsku stały dopływ świeżej krwi. Dowódcą 428 Jednostki jest pułkownik W.T. "Rzeźnik" MacCormick.

Infrastruktura[edytuj | edytuj kod]

428 Posterunek to niezbyt duże koszary, położone w południowej części Podbrzusza. Na terenie jednostki stacjonuje 400 żołnierzy i znajduje się trochę ciężkiego sprzętu. Jednostka posiada również swój niewielki szpital polowy oraz lądowisko. Ponadto przy Posterunku zbudowano jedno z niewielu dostępnych w mieście boisk treningowych do Astropiłki. Całość terenu Jednostki jest ogrodzona i pilnowana przez uzbrojonych strażników.

Działalność[edytuj | edytuj kod]

Zadaniem żołnierzy stacjonujących na terenie Posterunku jest prowadzenie akcji rekrutacyjnej na terenie GEO-9. Teren Podbrzusza został wybrany nieprzypadkowo. Panująca w okolicy wszechobecna n

Personel 428 Jednostki podczas pogadanki rekrutacyjnej.

ędza i beznadzieja ułatwia żołnierzom zadanie. Codziennie w holu jednostki można zaobserwować kolejkę chętnych, którzy chcą się zgłosić do armii. Trudne czasy spowodowały, iż ludzie zaciągaja się do wojska, by oderwać się od codziennych problemów i trudnych warunków. Wielu rekrutów w służbie wojskowej upatruje możliwości kariery oraz zdobycia pieniędzy, dzięki którym mogą utrzymać rodziny w mieście bądź wyrwać się z nędzy, w której dorastali.

Mimo bazy operacyjnej na terenie Slumportu, żołnierzy można spotkać w różnych częściach miasta, gdzie przy prowizorycznych stoiskach próbują namawiać ludzi do zaciągnięcia się do armii.

Jednostka ma również sławną z widowiskowej, acz wyjątkowo brutalnej gry drużynę LGS - Aniołki MacCormicka.

Personel[edytuj | edytuj kod]

  • Major Stewart Johnson - zastępca dowódcy, prawa ręka MacCormicka. Odpowiedzialny za zaopatrzenie jednostki i proces rekrutacyjny.

    Porucznik Amy Davenport.

    Johnson jest mikrej postury, co nadrabia faktem że jest wielkim służbistą i żyje regulaminem wojskowym. Wzbudza respekt podwładnych, choć nie cieszy się sympatią żolnierzy.
  • Porucznik Amy Davenport - oficer prasowy 428 Jednostki, odpowiedzialna za kontakty z mediami i innymi organizacjami. Wyszkolony Psionik. Jest twarzą jednostki i to ją najczęściej można zobaczyć podczas oficjalnych przekazów reklamowych armii, często emitowanych na kanałach Cortexu.
  • Kapitan Ivan Guzovski - lekarz polowy, chirurg. Kierownik szpitala wojskowego na terenie 428. Guzovski to twardy i szorstki w obyciu facet, a przy tym bardzo dobry specjalista, zaprawiony w pracy w ciężkich warunkach. Plotki głoszą, iż wspomaga zawodników Aniołków nielegalnymi środkami, niewykrywalnymi dla obecnie istniejących testów.

Plotki[edytuj | edytuj kod]

  • Zdaniem niektórych, żołnierze stacjonujący w Podbrzuszu zajmują się nie tylko rekrutacją. Ludzie mówią, iż Jednostka składa się w znacznej mierze z zaprawionych w boju weteranów, którzy mają za zadanie szukać śladów działania Hordy.
  • Podobno 428 Posterunek zajmuje się szkoleniem wojskowych Psioników i ma na tym polu znaczne sukcesy.
  • Podobno grupa żolnierzy z 428 handluje nielegalnie bronią z wojskowych magazynów.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.